Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Verslag Zaterdag 1

Afgelopen zaterdag ochtend. Jeetje wat een weer kletst er naar beneden!
Nederland verzuipt onder het vele water de afgelopen weken!!!
En dat is het weer eigenlijk helemaal niks om een partij voetbal te gaan spelen in het Rotterdamse bij competitie genoot RVV Overschie. Een middenmoter die het van de Delftse en Rotterdamse ploegen het tot nu toe het beste doet. !
Maar ging het wel door ? En was het wel de moeite waard om de jongens aan te moedigen in deze omstandigheden? Nadat elftal begeleider Sjaak ‘s ochtends al gebeld had kregen we te horen naar een kunstgras veld te gaan. Maar wel zonder tribune.
Het verslag van Zaterdag 1 verder lezen klik hier.