Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

verslag Zaterdag 1 uit bij Roodenburg

Afgelopen zaterdag moest sjc zaterdag 1 op bezoek bij het Leidse Roodenburg!
Een tegenstander waar thuis tegen werd gelijk gespeeld en 3 punten minder had dan onze mannen. Van de week was het weer puzzelen om opnieuw 13 spelers op de been te brengen. Geblesseerde afzeggers vakantie -gangers noem maar op. Niet fijn om zo trainer te zijn denk ik. We hebben dit seizoen nog niet een keer compleet gestaan en dat is niet fijn! Deze week werd er al gesproken wat we daar in Leiden Noord konden verwachten, ook gehoord van tegenstanders uit de competitie. De KNVB had er een goede scheids opgezet en aan deze man lag het zeker niet vandaag. 1 grote fatale fout maakte hij maar daar kom ik nog op terug. SJC begon goed had zeker wat overwicht maar opnieuw !!! Stonden de vizieren niet op scherp. Het is echt langs de lijn en in het veld om gek van te worden. En na 20 minuten sta je dan opeens met 1-0 achter door buitenspel?? Ieder geval weer achter. Toch was het na 25 minuten met een mooie streep vanaf de 16 van Robin de 1-1 op de klokken. Lees verder door hier te klikken