Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

verslag Zaterdag 1 uit tegen MMO

Afgelopen zaterdag was ik zelf niet aanwezig bij sjc zaterdag 1 omdat ik zelf aan het roofvissen was bij de Biesbosch. Maar via trainer rob en zoon lief robin probeer ik wat te vertellen hoe de winst partij van 1-2 tot stand kwam in het pittoreske Hoogmade tegen de plaatselijke voetbal club MMO.
De wedstrijd begon al wat later als gepland omdat de scheids te laat arriveerde in Hoogmade. Trainer rob moest weer puzzelen met wat reserves die opnieuw moesten worden opgetrommeld. Hopelijk gaat de ziekenboeg wat minder worden en we er weer compleet op uit kunnen trekken. De eerste helft wat ik hoorde was wel gelijkwaardig en hadden allebei de ploegen weinig kansen, en de kansen die er waren voor de beide ploegen werden goed verwerkt door een goed keepende Sven van sjc en de goede keeper van mmo! Lees dit verslag verder door hier te klikken.