Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

We bestaan 100 jaar!

Nooit eerder kleurde de rooms katholieke Sint Jeroenskerk zó zwart-wit als vandaag, op de 100e verjaardag van onze voetbalclub SJC. 
Een verjaardag die door alle coronamaatregelen anders gevierd moet worden dan gehoopt. Maar dat we gaan vieren staat als een paal boven water. De kerk, waar de oorsprong van onze vereniging uiteindelijk ligt, was coronaproof gevuld met sponsoren, vrijwilligers,(ere)leden en genodigden. Achter de schermen is er een jaar lang gewerkt aan een jubileumglossy, met daarin vele verhalen, foto's en achtergronden van ons jarige cluppie. Vanmorgen de eer aan onze voorzitter, om het allereerste exemplaar te overhandigen aan burgemeester Wendy Verkleij. Na vele lovende woorden van onder andere de burgemeester en wethouder van der Berg was het de eer aan Herman om Wim Siemerink lid van verdienste te benoemen. Ook de sponsoren werden niet vergeten en kregen allen, naast mooie woorden van Hans Bierman, een prachtig jubileumshirt met eigen logo. Tot slot was er een inspirerende toespraak van Diaken Bertijn Prins, die ons allen op geheel eigen wijze wees op de betekenis van Strijd, Passie en Vriendschap. Zowel in de kerk als bij SJC. De wedstrijdbal die vanmiddag over de mat zal rollen, kan bijna niet anders dan voor drie punten gaan zorgen na de kerkelijke zegen met wijwater die er overheen is gegaan. Volgend weekend zal de jeugd zorgen dat de glossy bij alle Noordwijkers op de mat valt. Hou deze goed in de gaten, want wie jarig is trakteert! Het blad is natuurlijk al een cadeautje op zich, maar in enkele exemplaren zal een golden ticket zitten. Het ticket staat garant voor een geweldige prijs, dus houd de brievenbus in de gaten!