Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

wederom vertraging oplevering nieuwbouw

De gemeente Noordwijk heeft aan bestuur en bouwcommissie van SJC gemeld dat de oplevering van de nieuwbouw voor de zoveelste keer is uitgesteld.
Op dinsdagmiddag  19 oktober heeft de gemeente hiervan ook de gemeenteraad en de pers op de hoogte gesteld.
SJC’er die de bouw volgen hadden al hun twijfels of de geplande datum van 1 februari wel gehaald kon worden. Uit de berichtgeving wordt duidelijk dat de oplevering minimaal met 2 maanden is uitgesteld. Nu wordt gesproken over oplevering van het gebouw op 31 maart 2021, waarbij nog veel slagen om de arm worden gehouden.
Deze mededeling is bij bestuur en bouwcommissie van SJC als een bom ingeslagen.
Lees de informatie die de gemeente Noordwijk heeft gepubliceerd op de volgende link
 
Bestuur en bouwcommissie zullen de komende weken gaan kijken wat dit allemaal de consequenties heeft voor SJC. Zo is vorige week aangekondigd dat op 2 april ipv de jaarlijkse konijnenveiling in het nieuwe complex de paasveiling wordt gehouden. Is nagedacht op welke wijze het nieuwe complex in gebruik wordt genomen.
 
Bouwcommissie SJC