Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Wedstrijd Oranjeleeuwinnen O17

De Oranjeleeuwinnen onder 17 spelen speelden op woensdag 22 november een oefeninterland tegen Frankrijk op ons SJC sportcomplex in Noordwijk. 
 
Juulle, Emmerance, Feline, Kristina, Evi H., Florine, Rosalie, Saar, Evi de K., Fay en Jans, allemaal speelsters in de JO12 van SJC, hadden een belangrijke rol tijdens de ceremonie voorafgaand aan de aftrap én als ballenmeisjes tijdens de wedstrijd. Zij zijn weer een mooie SJC herinnering rijker! 
 
Nederland bleef overigens lang in het spoor van de regerend Europees kampioen in deze leeftijdsklasse. Pas in de blessuretijd liep Frankrijk met twee goals uit naar 1-4. De zege was verdiend voor Frankrijk maar wel ietwat geflatteerd.