Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Werkzaamheden parkeerterrein Lageweg

Vanaf maandag 31 januari wordt er gewerkt aan het parkeerterrein Lageweg. De aanleg zal tussen de 5 en 6 weken gaan duren. De gemeente gaat de voorbereiding treffen voor het verleggen van de toegang van ons sportpark richting de van Berckelweg. Op onderstaande afbeelding is zichtbaar wat er gaat gebeuren.


klik hier om de afbeelding te vergroten.
 
 • De bestaande keerlus wordt noordwaarts verschoven. Ook wordt deze keerlus vergroot.
 • De toegang voor fietsers gaat veranderen. Nu komen fietsers en voetgangers binnen door de zelfde toegang naast het kassahok. Deze stromen worden straks gescheiden. De fietsers gaan zuidelijk van het kassahok naar binnen en de voetgangers noordelijk van het kassahok.
 • De doorsteek van het fietspad langs de Lageweg naar de fiets entree van het sportpark wordt verschoven.
 • Op de afbeelding is te zien dat de nieuwe keerlus komt te liggen op een deel van het huidige terras bij de tijdelijke huisvesting. Dat zal overlast bezorgen bij het betreden van de noodhuisvesting.
 • Daarnaast zal gedurende de werkzaamheden de huidige toegang afgesloten zijn. Dat betekent dat de toegang naar het sportpark tijdelijke verplaatst wordt naar de ingang bij het dierenasiel.
 • In overleg zijn er gedurende de werkzaamheden ook tijdelijke voorzieningen bedacht voor hulpdiensten en bevoorrading.
  • De brandweer kan het SJC complex bereiken via de bouwweg vanaf de van Berckelweg.
  • Voor de ambulance wordt er ruimte gemaakt bij de ingang bij het dierenasiel. Daar wordt de ingang verbreed. En in noodgevallen kan de ambulance over het veld rijden om bij de andere velden te komen.
  • De bevoorrading van de kantine gebeurt via de bouwweg vanaf de Van Berckelweg.

Het bestuur en bouwcommissie hoopt op u begrip voor deze overlast.
  
Bouwcommissie SJC