Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Zat 1 wint bij DCV

Afgelopen zaterdag  had  Joeri Brinkman de aanvoerder van SJC zaterdag 1 een vriend schappenlijke wedstrijd geregeld tegen ook in de 4 E klasse uitkomende DCV 1 uit Delft aan de Brasserskade. Waar afgelopen zaterdag nog knap met maar liefst 4-1 te winnen van de zondag 2 van SJC gingen we ook vol goede moed naar Delft om daar om 12.00 aan te treden op het hele zware gewone veld op de  Kade !
In begin was het allemaal een beetje aftasten wat de elftallen zouden gaan doen. Maar was SJC wel wat gevaarlijker met de kansen. SJCkwam ook op voorsprong door Kevin die de 0-1 op de klokken bracht en SJCwilde meer !
Lees het verslag van Theo de Meeuw door hier te klikken.