Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Kies hier je team

Programma

Datum Tijd Thuisclub Uitclub Scheidsrechter Wedstr. nr.
25-05-2024 08:30 SJC, JO12-1JM Roodenburg JO12-1 Afgeschermd 139022
25-05-2024 08:30 SJC JO11-3JM VVSB JO11-4M Z. (Z.) Zelffluiten 133202
25-05-2024 08:30 VVSB JO12-2 SJC, JO12-4JM Afgeschermd 139105
25-05-2024 08:30 Quick Boys MO9-2 SJC, JO9-4JM 143978
25-05-2024 08:30 Quick Boys JO11-4 SJC JO11-1JM 133270
25-05-2024 08:30 Foreholte JO11-5 SJC JO11-4JM M. (Mathijs) Hoogervorst 133279
25-05-2024 09:00 Rijnvogels, fc JO15-1 SJC JO15-1 P.J. (Peter) Souverijn 105199
25-05-2024 09:00 Rijnvogels, fc JO8-3 SJC JO8-4JM 139208
25-05-2024 09:15 SJC JO8-2 Katwijk JO8-4 138673
25-05-2024 09:15 SJC JO8-1JM FC Lisse JO8-1 138774
25-05-2024 09:15 SJC JO9-2 Kagia JO9-1 143591
25-05-2024 09:15 SJC JO10-5 Quick Boys JO10-6 134989
25-05-2024 09:45 Voorschoten`97 JO12-4 SJC JO12-3 138627
25-05-2024 09:45 Katwijk MO10-1 SJC JO10-7 134755
25-05-2024 10:00 SJC JO11-2JM Noordwijk JO11-3 Z. (Z.) Zelffluiten 132901
25-05-2024 10:00 Roodenburg JO15-1 SJC JO15-2 S. (Saman) Roudijk 117756
25-05-2024 10:00 Rijnsburgse Boys MO17-1 SJC MO17-1 AFGELAST 109768
25-05-2024 10:00 FC Oegstgeest MO13-2 SJC MO13-1 K. (Koos) Blankenstijn 98905
25-05-2024 10:00 FC Lisse JO10-1 SJC JO10-2 135249
25-05-2024 10:30 SJC MO15-2 RKDEO MO15-1 H.C.J.M. (Henk) van Rijn 126238
25-05-2024 10:30 SJC JO14-1 DSS JO14-5 Afgeschermd 135047
25-05-2024 10:30 SJC, JO9-3JM FC Lisse JO9-3 144276
25-05-2024 10:30 SJC JO10-1JM Voorschoten`97 JO10-1 135753
25-05-2024 10:30 SJC, JO10-3JM Quick Boys JO10-1JM 136211
25-05-2024 10:30 SJC JO10-8JM Katwijk JO10-1 136174
25-05-2024 10:30 RKAVV MO20-1 SJC MO20-1 M. (Marco) Remmerswaal 109727
25-05-2024 10:30 Ter Leede MO15-1 SJC MO15-1 G. (Garsield) Bons 109528
25-05-2024 10:30 SV Warmunda JO8-2 SJC JO8-3 139206
25-05-2024 10:30 Foreholte JO10-6JM SJC, JO10-6JM 134654
25-05-2024 11:00 S.V. Den Hoorn JO13-4 SJC JO13-2 A.H. (Ton) de Blij 131017
25-05-2024 11:30 SJC, JO12-5JM Rijnsburgse Boys JO12-1 Z. (Z.) Zelffluiten 137095
25-05-2024 11:30 VVSB JO10-3 SJC JO10-4 134606
25-05-2024 12:30 SJC JO17-3 RKDEO JO17-2 J.J. (Johan) van Dam 125933
25-05-2024 12:30 SJC JO15-3 Rijnvogels, fc JO15-2 H.C.J.M. (Henk) van Rijn 116630
25-05-2024 12:30 SJC JO17-1 Blauw-Zwart JO17-1 M.A. (Max) Mulder 118171
25-05-2024 12:30 SJC MO17-2 Voorschoten`97 MO17-2 P. (Patrick) Zonneveld 108462
25-05-2024 13:00 Foreholte JO17-1 SJC JO17-2 R.J. (Rob) vd Klugt 108016
25-05-2024 13:45 RCL 13 SJC 6 H.P. (Henk) Roest 20569
25-05-2024 14:00 Katwijk 4 SJC 8 A.C. (Arie) Plug 57595
25-05-2024 14:30 SJC 7 LSVV 70 5 H.J. (H.J.) van Velde 24319
25-05-2024 14:30 SJC 4 LSVV 70 4 C. (Chiel) Smit 41498
25-05-2024 14:30 SJC 3 Quick Boys 6 P. (Peter) Kapel 18397
25-05-2024 15:00 Foreholte VR3 SJC VR1 Afgeschermd 52447
25-05-2024 15:00 S.V. Kickers '69 3 SJC 5 L. (Laurens) van Kessel 49564
25-05-2024 18:00 SJC Swift Afgeschermd 4749
26-05-2024 10:30 Lugdunum 3 SJC 2 14177
26-05-2024 11:00 Teylingen 35+1 SJC 35+1 J. (Koos) Hoogervorst 14637
29-05-2024 18:00 SJC JO13-2 VCS JO13-2 131015
29-05-2024 18:30 S.V. Kickers '69 JO12-2 SJC, JO12-2JM 137868
29-05-2024 20:00 SJC 2 Lugdunum 3 N (Nick) van Lierop 14237
01-06-2024 09:00 FC Oegstgeest JO9-1 SJC JO9-1JM 143968
01-06-2024 09:30 Voorschoten`97 JO15-3 SJC JO15-3 H.M. (Henry) van Belkum 116634
01-06-2024 10:00 SJC JO8-3 Valken'68 JO8-3 138465
01-06-2024 10:00 RKDEO MO15-1 SJC MO15-2 126227
01-06-2024 10:00 Westlandia JO13-3 SJC JO13-2 131008
01-06-2024 10:15 ARC JO12-3 SJC, JO12-2JM 137867
01-06-2024 10:30 SJC JO17-2 FC Oegstgeest JO17-3 J.J. (Johan) van Dam 108026
01-06-2024 10:30 SJC MO15-1 Quick Boys MO15-2 H.C.J.M. (Henk) van Rijn 145559
01-06-2024 12:00 Alphia MO17-1 SJC MO17-1 109797
01-06-2024 12:15 UVS JO19-1 SJC JO19-1 Afgeschermd 103864
01-06-2024 12:30 SJC 4 RCL 7 H.J. (H.J.) van Velde 30713
01-06-2024 13:00 Voorschoten`97 JO17-4 SJC JO17-3 145461
01-06-2024 14:00 Meerburg VR1 SJC VR1 54774
02-06-2024 11:00 SJC 2 Foreholte 8 N (Nick) van Lierop 15987
08-06-2024 10:20 SJC MO13-1 EMM'21 MO13-2 210128
08-06-2024 10:40 DSO MO13-2 SJC MO13-1 210132
08-06-2024 11:00 Forum Sport JO17-3 SJC JO17-3 145892
08-06-2024 11:20 Forum Sport MO13-2 SJC MO13-1 210129
08-06-2024 11:40 SJC MO13-1 DWO MO13-1 210127
08-06-2024 12:00 ARC MO13-2 SJC MO13-1 210135
08-06-2024 12:30 SJC 8 FC Oegstgeest 9 P. (Peter) Kapel 57608
08-06-2024 13:00 SJC MO17-2 VFC MO17-1 B. (Barry) Nieuwland 210714
08-06-2024 13:50 Concordia MO17-2 SJC MO17-2 M.A.I. (Marco) Alberti 210734
08-06-2024 14:00 SJC MO17-1 DIOS sv. MO17-2 210543
08-06-2024 14:00 SJC MO20-1 Victoria MO20-1 212308
08-06-2024 14:00 Valken'68 5 SJC 4 53408
08-06-2024 14:25 Victoria MO15-2 SJC MO15-2 211368
08-06-2024 14:25 FC Driebergen MO17-1 SJC MO17-1 210534
08-06-2024 14:30 Graaf W II VAC MO20-1 SJC MO20-1 212269
08-06-2024 14:40 SJC MO17-2 Overbos sv. MO17-2 210713
08-06-2024 14:50 SJC MO15-2 Haarlem-Kennemerland f.c. MO15-1 211313
08-06-2024 14:50 SJC MO17-1 SCH '44 MO17-1 210544
08-06-2024 15:00 SJC MO20-1 VVOR MO20-1 212309
08-06-2024 15:05 SJC MO17-2 BMT MO17-1 210715
08-06-2024 15:15 Kolping Boys MO15-2 SJC MO15-2 211311
08-06-2024 15:40 SJC MO15-2 EMM'21 MO15-2 211314
08-06-2024 15:40 Sportlust '46 MO17-1 SJC MO17-1 210604
08-06-2024 15:55 VELO MO17-1 SJC MO17-2 210673
08-06-2024 16:00 Hertha MO20-1 SJC MO20-1 212288
08-06-2024 16:30 Sporting Andijk MO15-1 SJC MO15-2 211302
09-06-2024 13:00 SJC 2 LSVV 70 2 N (Nick) van Lierop 13783

Twitter icoon SJC Tweets