Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Kies hier je team

Programma

Datum Tijd Thuisclub Uitclub Scheidsrechter Wedstr. nr.
02-03-2024 08:30 SJC, JO12-1JM Alphense Boys JO12-1 110527
02-03-2024 08:30 SJC JO8-1JM Katwijk JO8-3 92503
02-03-2024 08:30 SJC JO9-2 VVSB JO9-2 123572
02-03-2024 08:30 SJC JO11-3JM ASC JO11-5 103100
02-03-2024 08:30 SJC JO10-4 Quick Boys JO10-7 112685
02-03-2024 08:30 SJC JO10-5 Van Nispen JO10-1JM 112607
02-03-2024 08:30 Foreholte JO11-4JM SJC JO11-4JM 101792
02-03-2024 08:45 SJC MO15-1 S.V. Kickers '69 MO15-1 Afgeschermd 109510
02-03-2024 08:45 Valken'68 JO8-3 SJC JO8-3 126334
02-03-2024 09:00 Kagia JO12-1 SJC, JO12-5JM T. (Twan) Hulsbos 103273
02-03-2024 09:00 Kagia JO8-1 SJC JO8-2 97774
02-03-2024 09:00 Rijnvogels, fc MO17-1 SJC MO17-2 D. (Dirk) Hellenberg 108447
02-03-2024 09:30 Foreholte JO9-3 SJC, JO9-3JM 112889
02-03-2024 09:45 SJC JO8-4JM ARC JO8-5JM 105948
02-03-2024 09:45 SJC JO9-1JM FC Oegstgeest JO9-1 103062
02-03-2024 09:45 SJC JO10-1JM Nieuwkoop JO10-1JM 120032
02-03-2024 10:00 SJC, JO12-2JM ROAC JO12-1 Afgeschermd 99042
02-03-2024 10:00 FC Oudewater JO11-1 SJC JO11-1JM 124648
02-03-2024 10:15 EMM'21 MO15-2 SJC MO15-2 126258
02-03-2024 10:30 SJC JO15-3 SJZ JO15-2JM H.C.J.M. (Henk) van Rijn 116629
02-03-2024 10:30 Reiger Boys JO13-1 SJC JO13-1 133494
02-03-2024 10:30 Rijnsburgse Boys JO10-1 SJC, JO10-3JM 103370
02-03-2024 10:30 Rijnsburgse Boys JO10-4 SJC JO10-7 102427
02-03-2024 10:30 Scheveningen JO17-3 SJC JO17-3 125951
02-03-2024 10:45 SJC JO14-1 DIOS sv. JO14-3 Afgeschermd 135048
02-03-2024 10:45 SJC JO13-2 Schipluiden JO13-1 P. (Patrick) Zonneveld 131010
02-03-2024 11:00 EMM'21 MO9-1 SJC, JO9-4JM 122763
02-03-2024 11:30 SJC JO12-3 Quick Boys JO12-4 102877
02-03-2024 11:30 SJC MO17-1 Blauw-Zwart MO17-1 M. (Mitch) Heemskerk 109791
02-03-2024 11:30 EMM'21 JO12-2 SJC, JO12-4JM J. (Jan) Borst 102923
02-03-2024 11:30 ASC MO10-1 SJC JO10-8JM 94363
02-03-2024 12:15 LYRA JO10-2 SJC JO10-2 113531
02-03-2024 12:30 SJC 3 FC Lisse 6 C. (Chiel) Smit 20532
02-03-2024 12:30 SJC MO13-1 Voorschoten`97 MO13-3 H.C.J.M. (Henk) van Rijn 98901
02-03-2024 12:30 Rijnvogels, fc 6 SJC 6 16184
02-03-2024 12:30 Kagia JO19-1 SJC JO19-1 P. (Piet) van der Lans 103867
02-03-2024 12:45 SJC MO20-1 FC Oegstgeest MO20-1 Afgeschermd 109738
02-03-2024 13:00 SJC JO11-2JM Ter Leede JO11-3 112369
02-03-2024 13:00 Rijnsburgse Boys VR1 SJC VR1 26828
02-03-2024 13:00 VVSB 9 SJC 5 R. (Robin) Hollestelle 32383
02-03-2024 13:00 Foreholte JO15-2JM SJC JO15-2 117712
02-03-2024 13:30 SJC 4 Quick Boys 7 P. (Peter) Kapel 53344
02-03-2024 14:30 dvv Delft 1 SJC 1 Afgeschermd 22280
02-03-2024 15:00 SJC 8 FC Oegstgeest 9 57608
02-03-2024 15:00 SJC JO17-2 TAVV JO17-1 H.J. (H.J.) van Velde 108025
02-03-2024 15:45 SJC 7 Teylingen 5 P. (Peter) Kapel 48667
02-03-2024 16:15 Quick Boys 3 SJC 2 Afgeschermd 38274
03-03-2024 11:00 RKAVV 35+1 SJC 35+1 13239
03-03-2024 12:15 ASC 9 SJC 2 15550
03-03-2024 14:00 SJC HBC J. (Jurjen) Kaper 4744
05-03-2024 18:30 SJC MO17-2 Katwijk MO17-2 108463
08-03-2024 20:00 SJC VR30+1 Katwijk VR30+1 129320
08-03-2024 20:30 Voorschoten`97 VR30+1 SJC VR30+1 129379
08-03-2024 21:00 SJC VR30+1 ASC VR30+1 129300
09-03-2024 08:30 SJC, JO9-4JM Ter Leede JO9-3 122749
09-03-2024 08:30 SJC JO11-4JM RCL JO11-6JM 101798
09-03-2024 08:30 SJC JO10-4 ASC JO10-5 112687
09-03-2024 08:30 SJC JO10-7 RCL JO10-7G 102450
09-03-2024 08:30 SJC JO10-5 Foreholte JO10-4 112605
09-03-2024 08:30 SV Warmunda JO8-2 SJC JO8-3 126329
09-03-2024 08:30 Rijnsburgse Boys MO13-2 SJC MO13-1 98912
09-03-2024 08:45 Noordwijk JO11-2 SJC JO11-2JM 112357
09-03-2024 09:00 VUC JO8-2 SJC JO8-1JM 92507
09-03-2024 09:30 SJC MO15-2 FC Zoetermeer MO15-2 126241
09-03-2024 09:30 SJC JO15-2 Blauw-Zwart JO15-2 117724
09-03-2024 09:30 Teylingen JO9-1 SJC JO9-2 123579
09-03-2024 09:30 Meerburg JO10-1JM SJC JO10-1JM 120021
09-03-2024 09:45 SJC JO8-4JM VEP JO8-2JM 105949
09-03-2024 09:45 SJC JO8-2 Katwijk JO8-4 97787
09-03-2024 09:45 SJC JO9-1JM Rijnsburgse Boys JO9-2 103064
09-03-2024 09:45 SJC JO10-8JM Meerburg JO10-8 94371
09-03-2024 10:00 SJC JO11-3JM SV Warmunda JO11-1 103103
09-03-2024 10:00 Quintus JO13-2 SJC JO13-2 131011
09-03-2024 10:15 ARC JO11-2JM SJC JO11-1JM 124645
09-03-2024 10:30 Sporting Leiden JO12-1 SJC, JO12-2JM 99057
09-03-2024 11:00 SJC 2 RCL 2 32727
09-03-2024 11:00 VVSB JO9-4 SJC, JO9-3JM 112905
09-03-2024 11:00 FC 's-Gravenzande JO10-1 SJC JO10-2 113521
09-03-2024 11:00 UVS JO10-5 SJC, JO10-6JM 103497
09-03-2024 11:30 SJC VR1 Quick Boys VR2 53019
09-03-2024 11:30 SJC JO13-1 Katwijk JO13-1 133523
09-03-2024 11:30 SJC, JO12-4JM RCL JO12-3JM 102929
09-03-2024 11:30 SJC JO19-1 SJZ JO19-1 103875
09-03-2024 11:30 FC Lisse JO15-3 SJC JO15-3 116640
09-03-2024 11:30 Foreholte MO17-1 SJC MO17-1 109754
09-03-2024 12:15 FC Oegstgeest JO10-1 SJC, JO10-3JM 103386
09-03-2024 12:15 Rijnvogels, fc JO17-1 SJC JO17-2 108070
09-03-2024 12:30 Laakkwartier JO12-1 SJC, JO12-1JM 110530
09-03-2024 12:30 Maasdijk JO17-1 SJC JO17-1 118174
09-03-2024 13:00 SJC, JO12-5JM Rijnvogels, fc JO12-2 103280
09-03-2024 13:00 Noordwijk 7 SJC 3 18952
09-03-2024 13:15 SJC JO15-1 RCL JO15-2JM 105162
09-03-2024 13:45 SJC 5 Sporting Leiden 8 90994
09-03-2024 13:45 SJC MO17-2 Meerburg MO17-1 108459
09-03-2024 14:15 Rijnvogels, fc 7 SJC 8 57592
09-03-2024 14:30 SJC 1 SVV 1 34748
09-03-2024 14:30 Alphense Boys SJC 4773
09-03-2024 14:30 Sporting Leiden 6 SJC 4 43491
09-03-2024 14:30 RKDES JO14-1 SJC JO14-1 135040
09-03-2024 15:15 SJC JO17-3 DSVP JO17-3 125934

Twitter icoon SJC Tweets