Nog

tot de opening van de nieuwbouw

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Kies hier je team

Programma

Datum Tijd Thuisclub Uitclub Scheidsrechter Wedstr. nr.
21-05-2022 08:30 SJC MO13-2 Rijnsburgse Boys MO13-2 J. (Jan) Mesker 113710
21-05-2022 08:30 SJC, JO10-5JM SJC, JO10-4JM 131959
21-05-2022 08:30 SJC JO11-2 Ter Leede JO11-1 Z. (Z.) Zelffluiten 132286
21-05-2022 08:30 SJC JO12-4 Quick Boys JO12-5 J.F.B. (Bram) Mesker 140850
21-05-2022 08:30 SJC JO8-3JM Ter Leede JO8-2 133061
21-05-2022 08:30 SJC JO9-3 Valken'68 JO9-4JM 137760
21-05-2022 08:30 SJC JO9-1JM Valken'68 JO9-1 137348
21-05-2022 08:30 Foreholte MO13-1 SJC MO13-1 120371
21-05-2022 08:30 Rijnsburgse Boys JO10-1 SJC JO10-2 132872
21-05-2022 08:30 Katwijk JO11-9 SJC JO11-3JM 134824
21-05-2022 08:30 Katwijk JO8-5 SJC JO8-6 128635
21-05-2022 08:30 FC Oegstgeest MO9-1 SJC JO9-5 133657
21-05-2022 08:45 FC Lisse JO9-2 SJC JO9-2 139824
21-05-2022 09:00 Kagia JO8-1 SJC JO8-4 137291
21-05-2022 09:45 SJC, JO10-6JM Blauw-Zwart JO10-4 132765
21-05-2022 09:45 SJC JO10-1JM ASC JO10-1 137063
21-05-2022 09:45 SJC JO8-1JM Valken'68 JO8-2 138672
21-05-2022 10:00 SJC JO13-2 Kagia JO13-2 Afgeschermd 111095
21-05-2022 10:00 SJC JO11-1 Quick JO11-1 139129
21-05-2022 10:00 SJC JO12-1 SVH JO12-1 130162
21-05-2022 10:00 Forum Sport MO15-2 SJC MO15-2 M.P. (Michiel) Hoekema 108094
21-05-2022 10:00 Valken'68 JO9-3 SJC JO9-4 137409
21-05-2022 10:15 ROAC JO12-1 SJC JO12-2 W.A. (Wout) van Zeil 129827
21-05-2022 10:15 Foreholte JO13-1 SJC JO13-1 143163
21-05-2022 10:30 Quick Boys JO8-3 SJC JO8-2JM 145987
21-05-2022 11:00 SJC JO16-2 Kagia JO16-1 P. (Patrick) Zonneveld 92827
21-05-2022 11:00 VVSB JO10-4 SJC JO10-7JM 132785
21-05-2022 11:30 SJC MO19-1 ARC MO19-1 Afgeschermd 114063
21-05-2022 11:30 SJC MO15-1 FC 's-Gravenzande MO15-1 Z. (Z.) Zelffluiten 109812
21-05-2022 12:00 EMM JO12-2JM SJC JO12-3 Afgeschermd 145132
21-05-2022 12:45 SJC JO18-1 Full Speed JO18-1 Afgeschermd 96325
21-05-2022 13:15 SJC JO15-1 VVC fc JO15-1 L.G.A. (Luuk) Mentink 141939
21-05-2022 13:30 SJC JO14-1 FC Lisse JO14-2 Z. (Z.) Zelffluiten 116035
21-05-2022 14:30 Koudekerk 1 SJC 1 E. (Erwin) Theunissen 50493
21-05-2022 15:00 SJC 2 Valken'68 5 H.J. (H.J.) van Velde 39300
21-05-2022 15:00 SJC 5 LSVV 70 4 P. (Peter) Kapel 74948
21-05-2022 15:00 SJC JO19-1 Warmunda, sv JO19-1 J.F.B. (Bram) Mesker 98661
21-05-2022 15:30 Meerburg JO19-4 SJC JO19-2 98704
21-05-2022 16:30 Rijnsburgse Boys 13 SJC 6 30957
21-05-2022 17:00 DIOS sv. JO16-1 SJC JO16-1 143749
22-05-2022 10:00 SJC 35+1 Teylingen 35+2 W. (Willem) Braun 12798
22-05-2022 11:00 SJC 6 UVS 6 Z. (Z.) Zelffluiten 10137
22-05-2022 11:00 SJC 2 Antibarbari 2 N.J.L. (Nick) van der Toorn 10038
22-05-2022 12:00 Football Factory 6 SJC 4 8777
22-05-2022 12:30 SJC VR1 Antibarbari VR2 Afgeschermd 9629
22-05-2022 13:00 SJC 5 Hillegom sv 8 P. (Peter) Kapel 13231
22-05-2022 13:30 S.V. Kickers'69 2 SJC 3 13312
23-05-2022 20:00 SJC JO19-2 Katwijk JO19-2 M. (Max) Bel 98207
24-05-2022 19:00 sv Poortugaal MO15-1 SJC MO15-1 109755
25-05-2022 19:00 VVSB JO19-2 SJC JO19-1 H.P.J. (Ricus) Vleugel 96858
26-05-2022 14:00 SJC Zouaven (de) P.J. (Pepijn) Helgering 1763
28-05-2022 09:00 S.V. Kickers'69 JO8-2 SJC JO8-5 137277
28-05-2022 09:10 SJC JO16-1 FC Oegstgeest JO16-1 143727
28-05-2022 09:30 SJC JO11-1 Wilhelmus JO11-1 J. (Jan) Mesker 139132
28-05-2022 09:30 SJC JO13-1 VVSB JO13-1 143153
28-05-2022 10:15 DoCoS JO11-4 SJC JO11-3JM 145383
28-05-2022 10:50 SJC JO16-2 Alphense Boys JO16-2 92620
28-05-2022 11:00 SJC JO18-1 FC Lisse JO18-2 Afgeschermd 96266
28-05-2022 12:00 SJC MO15-1 FC Oegstgeest MO15-1 109813
28-05-2022 12:30 SJC 3 FC Lisse 11 26366
28-05-2022 12:45 Foreholte JO15-1JM SJC JO15-1 141942
28-05-2022 13:00 SJC 6 Katwijk 8 64812
28-05-2022 13:45 SJC JO19-1 FC Lisse JO19-3 96905
28-05-2022 14:30 SJC 4 FC Lisse 10 22421
28-05-2022 14:30 Voorschoten`97 5 SJC 2 31183
29-05-2022 10:00 SJC 35+1 DoCoS 35+1 8698
29-05-2022 11:00 SJC 4 Lugdunum 3 13186
29-05-2022 11:00 Quick 2 SJC 2 L.A.C. (Lenard) Broere 9941
29-05-2022 11:30 UVS 5 SJC 5 10979
29-05-2022 12:00 SJC 3 EMM'21 8 10485
29-05-2022 12:15 ASC 8 SJC 6 13097
29-05-2022 14:00 Emmen SJC P. (Pascal) Smeenk 1624
29-05-2022 14:30 Overbos sv. VR2 SJC VR1 12157
02-06-2022 20:15 Graaf W II VAC 35+1 SJC 35+1 14316
04-06-2022 09:45 Graaf W II VAC MO13-3 SJC MO13-2 113727
04-06-2022 11:00 SJC MO19-1 Concordia MO19-1 Afgeschermd 114066
04-06-2022 12:30 FC Oegstgeest 8 SJC 3 51349
04-06-2022 13:00 SJC 2 Kagia 3 H.J. (H.J.) van Velde 40717
04-06-2022 14:30 Bernardus 1 SJC 1 54368
04-06-2022 14:30 Bernardus JO19-2 SJC JO19-2 97457
04-06-2022 16:30 SJC 4 Kagia 5 P. (Peter) Kapel 47042
05-06-2022 12:00 LSVV 70 2 SJC 3 K. (Koen) Wildschut 14214
06-06-2022 11:00 SJC VR1 SEP VR2 8871
06-06-2022 11:00 SJC 2 Foreholte 2 7849
06-06-2022 14:00 SJC Alphense Boys 1764
08-06-2022 19:30 VEP JO16-1 SJC JO16-2 92346
11-06-2022 15:00 Ter Leede 7 SJC 5 26238
11-06-2022 16:00 SJC 3 Hillegom sv 6 100186
11-06-2022 16:00 SJC 2 RCL 7 123414
12-06-2022 10:00 RKAVV 35+1 SJC 35+1 13499
18-06-2022 13:45 RCL 7 SJC 2 59405
19-06-2022 11:00 SJC 4 ASC 9 11091
19-06-2022 13:00 SJC 5 ASC 6 15202